Přeskočit na obsah

FOP belts přináší nový pohled na opasky. Kožené pásky, co vydrží, neplní pouze základní funkci běžného módního doplňku. Všechny opaskové přezky FOP belts jsou vyráběny ručně, s důrazem na detail a originalitu. Výsledkem jsou jediněčné finální opasky s neopakovatelným desigem. S FOP belts opaskovými sponami budete nosit naprosto originální opasek. Zvolte si opaskovou sponu, která nejlépe vystihuje váš vkus a styl, nebo obdarujte někoho blízkého originálním opaskem.

Kožené opasky s přezkou FOP belts

Originální kožené pásky s přezkou FOP belts

Kožené pásky FOP belts z pravé kůžeje česká značka opasků s ručně vyráběnými opaskovými přezkami. Klademe důraz na originalitu a kvalitní řemeslné zpracování. Pokud hledáte kožený pásek, co vydrží a zároveň vzbudí pozornost, FOP belts má pro vás řešení. které plní nejen. Kožené opasky FOP jsou určeny pro každého, kdo umí ocenit kvalitní design, řemeslné zpracování a zároveň si zakládá na originalitě. Každý jeden opasek je totiž jedinečný originální kus s ručně vyrobenou opaskovou přezkou. Dřevěné či betonové opaskové najdou své uplatnění jako streetwear pásky i k elegantnímu outfitu.

FOP belts je eshop s originálními koženými opasky, ve kterých se snoubí záliba s kreativní tvorbou. Výsledkem jsou pak jediněčné kožené pásky, k terými máte jistotu, že nosíte opasek jako nikdo jiný.

Originální přezky FOP belts oživí každý kožený pásek

Pánský kožený pásek hnědý, širokký 4 cm, s přezkou ze dřeva a žluté pryskyřice, využití: streetewar, pánské pásky a opasky

#streetwear pásky #streetfood – #pražská náplavka #langosh gang – #NATURE

Kožené pásky FOP belts - poctivá ruční práce od návrhu až k realizaci

Kožené pásky FOP belts – poctivá ruční práce od návrhu až k realizaci

Kožené pásky FOP belts široké 4 cm, série Nature s barevnou polychromií

Donuty k nakousnutí, javorové přírodní dřevo opatřeno barevnou polychromií

Streetwear pánský kožený pásek hnědý, širokký 4 cm, s přezkou ze dřeva a bílého betonu využití: pánské pásky a opasky, kožené pásky s přezkou FOP belts

Pánský kožený pásek nejen pro streetwear, hnědý kožený pásek široký 4 cm, spona DOUBLE beton-ořech

Czech design shop s opasky FOP belts - kožené pásky široké 4 cm

Kožené pásky FOP belts ze série NATURE, černý a hnědý pásek široký 4 cm z pťírodního dřeva a pryskyřice

kožený pásek FOP belts, černý, dámský, široký 3 cm

Dámský černý kožený pásek šíře 3 cm, trojúhelníková spona na ladí na přání s náušnicemi, série GEOMETRY

Google zákaznícké recenze – Kožené pásky FOP belts

Jan Blazek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Na svatbu jsem si nechal udělat krásný opasek s moravskou pentlí na přezce a na fotkách jen zářil. Kvalitní, originální a vydrží. Mám ho už x let. Rozhodně můžu s čistým svědomím doporučit.”

Jakub Židlík: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělý a hlavně kvalitní pásek, velká spokojenost.. Díky.”

Luděk Švajda: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Dostal jsem jako dárek, krásné a originální zpracování , vždy vzbudí pozornost”

Michaela Švajdová: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Velká spokojenost. Krásné, kvalitní a co kus to originál”

Jiri Hornicek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Nejoriginalnejsi pasky ever”

Anna Jelínková: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělé provedení a kvalita, výborná komunikace a 100% spolehlivost. Oceňuji i možnost jakékoliv personalizované úpravy.
Doporučuju!”

“Krásný pásek s originální sponou, mám už rok a skvěle drží”

Originální český design a ruční výroba opaskových spon

Zatímco u pásků sázíme na klasiku, co se barevnosti a velikostí týče, opaskové přezky FOP se naopak vyznačují především originálním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Charakteristický český design a ruční výroba se promítají do všech opasků. Když mluvíme o ruční výrobě, máme tím na mysli ruční zpracování v pravém slova smyslu. Od návrhu jednotlivých sérií, výroby forem na odlévání betonu, míchaní pryskyřicových odstínů, až po broušení a lakování finálních tvarů opaskových přezek. Při výrobě není použita 3D tiskárna, ani CNC frézka ale vše je výsledkem poctivé ruční práce.

FOP belts kožené opasky s přezkou jsou vyráběny v několika sériích, které se liší především použitými materiály. Můžete tak volit mezi dřevěnými opaskovými sponami ze série NATURE, které jsou k dispozici v kombinaci s pryskyřicí různých barev. Kdo preferuje spíše eleganci, může vsadit na decentní betonovou eleganci spon ze sérií GEOMETRY, GEO, HOLE, či POINT.

Přezky jsou na eshopu k dostání pouze jako celek spolu s koženými opasky. Pokud byste měli zájem pouze o opaskové přezky samostatně  neváhejte nás prosím kontaktovat a na postupu se určitě domluvíme. Může sa například stát, že již vlastníte FOP opasek a chcete si sami vyměnit přezku, nebo chcete přezku použít na vlastní pásek.

Kožené pásky s přezkou pánské i dámské

Kožené opasky FOP belts jsou unisex, dle vkusu a oblečení si tudíž vyberou dámy i pánové. Pánské opasky i dámské opasky jsou standardní šíře 3 cm nebo 4 cm, vhodné do kalhot či jeans, k pánským i dámským kalhotám, k sukni i košili. Při volbě šířky opasku je vhodné vzít v potaz střih a účel oblečení. Některé opasky se přece jenom hodí spíše pro dámy či pány. Pro ulehčení vyhledávaní můžete využít tagy na pravé liště eshopu (dámské opasky – pánské oapskyunisex).

FOP belts kožené opasky s přezkou jsou vyráběny v několika sériích, které se liší především použitými materiály. Můžete tak volit mezi dřevěnými opaskovými sponaminebo betonovým minimalismem.

Kožené opasky s přezkami FOP z přírodního dřeva

Hravé barevné variace přírodního dřeva a barevné epoxidové pryskyřice ze série NATURE zdůrazňují přirozené kontury přírodního dřeva. Opaskové spony vyrábíme z pečlivě vybraných kousků přírodního dřeva, které pak dál dotváříme barevnou pryskyřicí. Barevné variace dřevěných odstínů a pryskyřice vám tak umožní nakombinovat si originální opasek, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a stylu.

Kožené opasky s betonovými přezkami FOP

Kdo preferuje spíše eleganci, může vsadit na decentní betonovou eleganci spon ze sérií GEOMETRY, GEO, HOLE, či POINT. Minimalistické kombinace chladného betonu a elegantního kovu připomínají spíše decentní betonové šperky než klasické opaskové spony. Opasky jsou tak univerzálním módním doplňkem, kterým elegantně oživíte každý outfit.