Přeskočit na obsah

Dámské pásky FOP belts jsou standardní šíře 3 cm nebo 4 cm. Černé nebo hnědé pásky z pravé kůže ocení hlavně dámy, které si zakládají na originalitě a kvalitním designu. Každý jeden opasek je totiž jedinečný kus s originální opaskovou sponou ruční výroby. S páskem FOP belts budete zaručeně nosit naprosto originální opasek, jaký nemá nikdo jiný. Při výběru opaků můžete volit minimalistickou eleganci betonu zdobeného mědí či mosazí, nebo vsadit na přírodní design spon z přírodního dřeva a barevné pryskyřice.

Dámské pásky - dámský kožený opasek s přezkou FOP, série GEOMETRY

Dámské pásky z pravé kůže

Fop belts – Czech design shop s opasky přináší nový pohled na opasky. Kožené pásky, co vydrží, neplní pouze základní funkci běžného módního doplňku. Všechny opaskové přezky FOP belts jsou vyráběny ručně, s důrazem na detail a originalitu. Výsledkem jsou jediněčné finální opasky s neopakovatelným desigem.

FOP belts je eshop s originálními koženými opasky, ve kterých se snoubí záliba s kreativní tvorbou. Ve FOP belts vytváříme originální opaskové přezky, pro které jsou typické nestandarní kombinace materiálů a originální design.

Zvolte si opasek, který nejlépe vystihuje váš styl, nebo obdarujte někoho blízkého originálním koženým páskem.

Pásky nabízíme v několika provedeních (sériích), které se liší především použitými materiály opaskových spon a způsobem využití. Můžete volit mezi minimalistickou elegancí betonových opaskových přezek zdobených mědí či mosazí, nebo si naopak vybrat z hravých barevných variací přírodního dřeva a pryskyřice. Všechny pásky vyrábíme ručně na základě objednávky v kombinaci se zvolenou opaskovou přezkou a variantou pásku. Z každého opasku je tudíž k zakoupení POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS. S poptávkou pro více kusů či jiné specifické požadavky ohledně výroby či dodací lhůty nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky na tel. 776 198 717 (Mgr.art. Jiří Klabal) nebo e-mailem na info@fopbelts.cz.

Nejnovější série – Dámské pásky FOP belts

Dámský pásek černý, černý, kožený

Elegantní minimalistické kombinace betonu a kovu (měď, mosaz). Betonové směsi decentních zemitých barev vyrábíme ručně a odléváme do předem připravených geometrických forem. Využití: pánské i dámské pásky s přezkou.

dámský kožený pásek široký 4 cm s dřevěnou přezkou se žlutou pryskyřicí

Hravé barevné variace epoxidové pryskyřice a ručně opracovaného přírodního dřeva (nejčasteji javor, smrk, dub). Průhledná pryskyřice zdůrazňuje přírodní kontury dřeva. Využití: pásnké i dámské pásky.

Czech design shop s opasky FOP belts - dřevěné opaskové přezky, hnědý a černý pásek široký 4 cm, dámské pásky z pravé kůže

Kožené dámské pásky široké 4 cm s kruhovou sponou ve tvaru donutu. Základním materiálem opaskové spony je přírodní dřevo. Po opracování a boušení je opatřeno polychromií. Využití: dámské pásky s velkou kruhovou přezkou.

Google zákaznícké recenze

Jan Blazek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Na svatbu jsem si nechal udělat krásný opasek s moravskou pentlí na přezce a na fotkách jen zářil. Kvalitní, originální a vydrží. Mám ho už x let. Rozhodně můžu s čistým svědomím doporučit.”

Jakub Židlík: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělý a hlavně kvalitní pásek, velká spokojenost.. Díky.”

Luděk Švajda: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Dostal jsem jako dárek, krásné a originální zpracování , vždy vzbudí pozornost”

Michaela Švajdová: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Velká spokojenost. Krásné, kvalitní a co kus to originál”

Jiri Hornicek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Nejoriginalnejsi pasky ever”

Anna Jelínková: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělé provedení a kvalita, výborná komunikace a 100% spolehlivost. Oceňuji i možnost jakékoliv personalizované úpravy.
Doporučuju!”

“Krásný pásek s originální sponou, mám už rok a skvěle drží”

Czech design by ❤️ and Nature – Ruční výroba od návrhu až k realizaci

Zatímco u pásků sázíme na klasiku, co se barevnosti a velikostí týče (u každého opasku je možné zvolit si černou, hnědou, nebo bílou krémovou barvu pásku), přezky FOP se naopak vyznačují originálním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Každá opasková spona je ručně vyrobena a opracována do finálního tvaru. Když mluvíme o ruční výrobě, máme tím na mysli ruční zpracování v pravém slova smyslu – od návrhu jednotlivých sérií, výroby forem na odlévání betonu, míchaní pryskyřicových odstínů, až po broušení a lakování finálních tvarů opaskových přezek. Při výrobě tudíž není použita 3D tiskárna, ani CNC frézka ale vše je výsledkem poctivé ruční práce. Tvořivý aspekt je tak přítomen jak při nestandarním využití materiálů (přírodní dřevo, beton, pryskyřice), tak i u výsledního designu koženého opasku zdobeného originální FOP sponou

Právě záliba v práci s různými materiály přerostla v nápad vyrábět opasky nejenom pro potěšení a pro nejbližší okruh známých. V eshopu FOP belts se tak zhmotnila koncepce “Czech design by heart and Nature”. Od prvotní série NATURE, která kombinuje přírodní dřevo (javor, dub, buk, olše, ořech, smrk) a pryskyřici různých barev a odstínů se tak postupně odvíjejí následující série opaskových spon. Nyní FOP belts nabízí dřevěné opaskové přezky (série NATURE a DOUBLE), které mají univerzální využití -neurazí streetwear a oživí jakýkoliv outfit. Elegantnější kusy z betonu odlité do ručně vyráběných forem jsou pak zastoupeny v sériích GEOMETRY, HOLE, POINT či GEO.

Dámské pásky i pánské kožené opasky – univerzální módní doplňky (unisex)

Kožené opasky FOP belts jsou unisex, dle vkusu a oblečení si tudíž vyberou dámy i pánové. Některé opasky ale přece jenom najdou své uplatnění spíše jako dámské pásky (pásky šíře 3 cm, spony ze série Geometry). Pro ulehčení vyhledávaní můžete využít tagy na pravé liště eshopu (dámské opaskypánské opaskyunisex). Dle vkusu a outfitu je můžete kombinovat jak se streetwear oblečením, tak i s decentním business oblečením. Dámské i pánské pásky jsou široké 4 cm nebo 3 cm a jsou vhodné do kalhot i k sukni.

Pásky jsou z pravé kůže, z buvolí usně, od českého výrobce. Délku pásků přizpůsobujeme na míru dle specifikace v objednávce, dle požadované délky pak aplikujeme opaskové dírky. Pro podrobnější informace k měření pásků prosím navštivte stránku Jak nakupovat a měřit opasky.