Přeskočit na obsah

Pánské pásky s přezkami FOP belts jsou široké 4 cm nebo 3 cm. Na pásky využíváme pravou kůži, barevné provedení je v klasické černé nebo bílé barvě. Kožené opasky FOP belts jsou určeny pro každého, kdo umí ocenit kvalitní řemeslné zpracování a originální český design. Každý jeden opasek je totiž unikátní kus, který zdobí opasková spona ruční výroby. Při výrobě opaskových spon jsou jako základní materiály využívány dřevo, beton a barevná pryskyřice. Nápaditými kombinacemi materiálů vznikají originální variace opaskových přezek, typické pro neopakovatelný design opaskových spon FOP.

Pánské pásky - originální český design

Pánské pásky s přezkou FOP belts

Fop belts – Czech design shop s opasky přináší nový pohled na opasky. Kožené pásky, co vydrží, neplní pouze základní funkci běžného módního doplňku. Všechny přezky na opasky FOP belts jsou vyráběny ručně, s důrazem na detail a originalitu. Výsledkem jsou jediněčné finální opasky s neopakovatelným desigem. S FOP belts opaskovými sponami budete nosit naprosto originální opasek. Zvolte si opaskovou sponu, která nejlépe vystihuje váš vkus a styl, nebo obdarujte někoho blízkého originálním opaskem.

FOP belts je eshop s originálními koženými opasky, ve kterých se snoubí záliba s kreativní tvorbou. Výsledkem jsou pak jediněčné opasky, které vynikají především kvalitním provedením a zpracováním opaskových spon. Využitím přírodního dřeva, betonu či barevné pryskyřice pak vznikají originální opasky FOP belts, které jsou výsledkem poctivé řemeslné práce a tvůrčího procesu.

Pásky nabízíme v několika provedeních (sériích), které se liší především použitými materiály opaskových spon a způsobem využití. Můžete volit mezi minimalistickou elegancí betonových opaskových přezek zdobených mědí či mosazí, nebo si naopak vybrat z hravých barevných variací přírodního dřeva a pryskyřice. Všechny pásky vyrábíme ručně na základě objednávky v kombinaci se zvolenou opaskovou přezkou a variantou pásku. Z každého opasku je tudíž k zakoupení POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS. S poptávkou pro více kusů či jiné specifické požadavky ohledně výroby či dodací lhůty nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky na tel. 776 198 717 (Mgr.art. Jiří Klabal) nebo e-mailem na info@fopbelts.cz.

Nejnovější série – Pánské pásky FOP belts

Pánský pásek pro streetwear outfit, hnědý pánský pásek široký 4 cm s přezkou ze dřeva a červené pryskyřice, kožené pánské pásky

Hravé barevné variace epoxidové pryskyřice a ručně opracovaného přírodního dřeva (nejčasteji javor, smrk, dub). Průhledná pryskyřice zdůrazňuje přírodní kontury dřeva. Využití: pánské pásky/unisex.

kožené pánské pásky šíře 3 cm s betonovou sponou

Minimalistické kombinace betonu a mědi či mosazi. Betonové směsi decentních zemitých barev vyrábíme ručně a odléváme do předem připravených geometrických forem. Využití: pánské pásky i dámské opasky.

Czech design shop s opasky FOP belts - pánské pásky široké 4 cm s přezkou, série Double

Hravé barevné variace epoxidové pryskyřice a ručně opracovaného přírodního dřeva (nejčasteji javor, smrk, dub). Průhledná pryskyřice zdůrazňuje přírodní kontury dřeva. Využití: hlaně pro pánské pásky.

Google zákaznícké recenze – FOP belts

Jan Blazek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Na svatbu jsem si nechal udělat krásný opasek s moravskou pentlí na přezce a na fotkách jen zářil. Kvalitní, originální a vydrží. Mám ho už x let. Rozhodně můžu s čistým svědomím doporučit.”

Jakub Židlík: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělý a hlavně kvalitní pásek, velká spokojenost.. Díky.”

Luděk Švajda: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dostal jsem jako dárek, krásné a originální zpracování , vždy vzbudí pozornost

Michaela Švajdová: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Velká spokojenost. Krásné, kvalitní a co kus to originál

Jiri Hornicek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Nejoriginalnejsi pasky ever

Anna Jelínková: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Skvělé provedení a kvalita, výborná komunikace a 100% spolehlivost. Oceňuji i možnost jakékoliv personalizované úpravy.
Doporučuju!

Tomáš Ondračka: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Krásný pásek s originální sponou, mám už rok a skvěle drží

Czech design by ❤️ and Nature – Ruční výroba od návrhu až k realizaci

Zatímco u pásků sázíme na klasiku, co se barevnosti a velikostí týče (u každého opasku je možné zvolit si černou, hnědou, nebo bílou krémovou barvu pásku), přezky FOP se naopak vyznačují originálním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Každá opasková spona je ručně vyrobena a opracována do finálního tvaru. Když mluvíme o ruční výrobě, máme tím na mysli ruční zpracování v pravém slova smyslu – od návrhu jednotlivých sérií, výroby forem na odlévání betonu, míchaní pryskyřicových odstínů, až po broušení a lakování finálních tvarů opaskových přezek. Při výrobě tudíž není použita 3D tiskárna, ani CNC frézka ale vše je výsledkem poctivé ruční práce. Tvořivý aspekt je tak přítomen jak při nestandarním využití materiálů (přírodní dřevo, beton, pryskyřice), tak i u výsledního designu koženého opasku zdobeného originální FOP sponou

Právě záliba v práci s různými materiály přerostla v nápad vyrábět opasky nejenom pro potěšení a pro nejbližší okruh známých. V eshopu FOP belts se tak zhmotnila koncepce “Czech design by heart and Nature”. Od prvotní série NATURE, která kombinuje přírodní dřevo (javor, dub, buk, olše, ořech, smrk) a pryskyřici různých barev a odstínů se tak postupně odvíjejí následující série opaskových spon. Nyní FOP belts nabízí dřevěné opaskové přezky (série NATURE a DOUBLE), které mají univerzální využití -neurazí streetwear oblečení a oživí jakýkoliv outfit. Elegantnější kusy z betonu odlité do ručně vyráběných forem jsou pak zastoupeny v sériích GEOMETRY, HOLE, POINT či GEO. Pokud umíte ocenit kvalitní design a řemeslné zpracování, pak je FOP belts – Czech design shop s opasky tou správnou volbou pro Váš šatník. Potěšte sebe nebo obdarujte někoho blízkého originálním koženým opaskem.

Pánské pásky i dámské kožené opasky – univerzální módní doplňky (unisex)

Kožené opasky FOP belts jsou unisex, dle vkusu a oblečení si tudíž vyberou dámy i pánové. Některé opasky ale přece jenom najdou své uplatnění spíše jako pánské pásky. Pro ulehčení vyhledávaní můžete využít tagy na pravé liště eshopu (dámské opaskypánské opaskyunisex). Dle vkusu a outfitu je můžete kombinovat se streetwear oblečením, zároveň ale určitě neurazí ani decentní či business oblečení. Dámské i pánské pásky jsou široké 4 cm nebo 3 cm a jsou vhodné do kalhot i k sukni.

Pásky jsou z pravé kůže, z buvolí usně, dodávané od českého cýrobce. Délku pásků přizpůsobujeme na míru dle specifikace v objednávce, dle požadované délky pak aplikujeme opaskové dírky. Pro podrobnější informace k měření pásků prosím navštivte stránku Jak nakupovat a měřit opasky.