Přeskočit na obsah
Home » Kožené pásky s přezkou FOP » Přezky na opasky FOP

Přezky na opasky FOP

FOP přezky na opasky jsou určeny pro kožené opasky FOP belts šíře 3 cm nebo 4 cm. Zatímco u pásků sázíme na klasiku, co se barevnosti a velikostí týče, opaskové přezky značky FOP belts se naopak vyznačují především originálním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Charakteristický umělecký design (Mgr. Art. Jiří Klabal) a poctivá ruční výroba se promítají do všech opaskových spon. Když mluvíme o ruční výrobě, máme tím na mysli ruční zpracování v pravém slova smyslu. Od návrhu jednotlivých sérií, výroby forem na odlévání betonu, míchaní pryskyřicových odstínů, až po broušení a lakování finálních tvarů opaskových přezek. Při výrobě není použita 3D tiskárna, ani CNC frézka ale vše je výsledkem poctivé ruční práce. Každý kožený opasek s pězkou FOP je originálním kouskem, který vzniká skloubením poctivé řemeslné práce a tvůrčího procesu práce se základními materiály – přírodním dřevem, betonem a pryskyřicí.

Přezky na opasky FOP – Série

Opaskové spony FOP vyrábíme v několika sériích, které se liší především použitými materiály. Můžete tak volit mezi dřevěnými opaskovými sponami (série NATURE, SWEET, FOLK), betonovým provedením (série GEOMERTY, HOLE, POINT, GEO, SCAR), nebo dvoukombinaci beton-přírodní dřevo (série DOUBLE).

Série DOUBLE

Opaskové přezky DOUBLE představují kombinaci přírodního dřeva (javor, olše, ořech, dub) a ručně vyrobené betonové směsi do předem připravených forem. Opasky FOP ze série DOUBLE jsou univerzálními doplňky k business casual oblečení, nebo i ke streetwear outfitu. Jsou vhodné spíše pro muže k pánským opaskům.

Série NATURE

Opaskové spony ze série NATURE vznikají ručním opracováním přírodního dřeva (javor, olše, ořech, smrk, buk, dub, smrk) za použití matné či lesklé barevné pryskyřice. Neobvyklá kombinace pryskyřice nápaditým způsobem dotváří přirozené kontury dřevěného základu opaskových spon. Kombinací s přírodním dřevem (javor, olše, ořech, smrk, buk, dub, smrk) vzniká originální a neopakovatelný design kožených pásků FOP belts.

Série SWEET

FOP přezky k nakousnutí ve tvaru donut ze série SWEET. Donutky s javorovým základem opatřeny polychromií. Větší dřevěná spona je nápaditým doplňkem s využitím především pro streetwear outfit pro dámy.

Série FOLK

Opaskové spony FOP ze série FOLK jsou z přírodního dřeva (javor), zdobí krojová stuha s hanáckými folklorními motivy. Použití je vhodné pro dámské opaskypánské opasky.

Série GEOMETRY

Opaskové přezky odlité z betonu do ručně vyrobených geometrických forem, následně opracované a zdobené mosazí nebo mědí. Minimalistická kombinace chladného betonu a elegantního kovu působí jako decentní betonový šperk a je tak univerzálním módním doplňkem. FOP spony ze série GEOMETRY neurazí jako doplněk pro business casual outfit, lze je kombinovat i se streetwear oblečením. Použití je vhodné pro dámské opaskypánské opasky.

Série HOLE

Univerzální módní doplněk vhodný spíše pro dámské pásky najde své uplatnění u elegantnějších či business casual outfitů.

Podobně jako série HOLE se jedné o kruhové betonové opaskové spony v zemitých betonových odstínech, zdobené mosazí či mědí.

Série GEO

FOP přezky na opasky série GEO se sponou odlitou z betonu, kombinovanou s barevnou epoxidovou pryskyřicí. Unisex využití pro dámské i pánské pásky.

Přezky na opasky ze série SCAR

Ručně vyráběné FOP opaskové přezky z řezaného betonu se díky své robustností hodí spíše jako originální módní doplňky pro muže.

FOP přezky na opasky – Cena a dpostupnost

Všechny přezky na opasky aktuálně prodáváme pouze kompletně spolu s pásky FOP belts a z každé přezky je dispozici pouze jeden kus. V případě zájmu o zakoupení samostatné přezky, nebo jiných specifických požadavků na výrobu (spony na zakázku, specifické požadavky, na barvu, nebo materiál), neváhejte nás prosím kontaktovat na 776 198 717 (Jiří Klabal) nebo info@fopbelts.cz.