Přeskočit na obsah

Kožené opasky nejen pro streetwear outfit. FOP belts je česká značka opasků s ručně vyráběnými opaskovými přezkami. Klademe důraz na originalitu a kvalitní řemeslné zpracování. Pokud hledáte streetwear pásek, co vydrží a zároveň vzbudí pozornost, FOP belts má pro vás řešení. Kožené opasky se sponami FOP belts jsou určeny pro každého, kdo umí ocenit kvalitní design, řemeslné zpracování a zároveň si zakládá na originalitě. Každý jeden opasek je totiž jedinečný originální kus s ručně vyrobenou opaskovou přezkou. Dřevěné či betonové opaskové najdou své uplatnění jako streetwear pásky i k elegantnímu outfitu.

Streetwear opasky

FOP belts – Originální pásky nejen pro streetwear

FOP belts – Czech design shop s opasky přináší nový pohled na opasky. Kožené pásky, co vydrží, neplní pouze základní funkci běžného módního doplňku. Všechny opaskové přezky FOP belts jsou vyráběny ručně, s důrazem na detail a originalitu. Výsledkem jsou jediněčné finální opasky s neopakovatelným desigem. S FOP belts opaskovými sponami budete nosit naprosto originální opasek. Zvolte si opaskovou sponu, která nejlépe vystihuje váš vkus a styl, nebo obdarujte někoho blízkého originálním opaskem.

FOP belts je eshop s originálními koženými opasky, ve kterých se snoubí záliba s kreativní tvorbou. Výsledkem jsou pak jediněčné opasky, ktere využijete nejen jako streetwear pásky. 

FOP belts opaskové spony oživí každý streetwear outfit

Pánský kožený pásek hnědý, široký 4 cm, s přezkou ze dřeva a žluté pryskyřice, využití: streetewar, pánské pásky a opasky

#streetwear pásky #streetfood – #pražská náplavka #langosh gang – #NATURE – #FOP belts

Streetwear pánský kožený pásek hnědý, širokký 4 cm, s přezkou ze dřeva a bílého betonu využití: pánské pásky a opasky

Pánský pásek nejen pro streetwear, hnědý kožený pásek široký 4 cm, spona DOUBLE beton-ořech

Streetwear kožené pásky dámské, široké 4 cm s velkou kruhovou opaskovou sponou s barevnou polychromií

Donuty k nakousnutí ze série SWEET, javorové přírodní dřevo opatřeno barevnou polychromií

Pásky nabízíme v několika provedeních (sériích), které se liší především použitými materiály opaskových spon a způsobem využití. Můžete volit mezi minimalistickou elegancí betonových opaskových přezek zdobených mědí či mosazí, nebo si naopak vybrat z hravých barevných variací přírodního dřeva a pryskyřice. Všechny pásky vyrábíme ručně na základě objednávky v kombinaci se zvolenou opaskovou přezkou a variantou pásku. Z každého opasku je tudíž k zakoupení POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS. S poptávkou pro více kusů či jiné specifické požadavky ohledně výroby či dodací lhůty nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky na tel. 776 198 717 (Mgr.art. Jiří Klabal) nebo e-mailem na info@fopbelts.cz.

Nejnovější série – Pánské pásky FOP belts

Pánský pásek pro streetwear outfit, hnědý pánský pásek široký 4 cm s přezkou ze dřeva a červené pryskyřice

Hravé barevné variace epoxidové pryskyřice a ručně opracovaného přírodního dřeva (nejčasteji javor, smrk, dub). Průhledná pryskyřice zdůrazňuje přírodní kontury dřeva. Využití: pánské pásky/unisex.

Pánský pásek s přezkou z betonu, široký 4 cm, černý

Minimalistické kombinace betonu a mědi či mosazi. Betonové směsi decentních zemitých barev vyrábíme ručně a odléváme do předem připravených geometrických forem. Využití: pánské pásky i dámské opasky.

černý a hnědý pánksý kožený pásek široký 4 cm, využití: streetwear, pánské pásky, unisex

Hravé barevné variace epoxidové pryskyřice a ručně opracovaného přírodního dřeva (nejčasteji javor, smrk, dub). Průhledná pryskyřice zdůrazňuje přírodní kontury dřeva. Využití: hlavně pro pánské pásky.

Google zákaznícké recenze – FOP belts

Jan Blazek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Na svatbu jsem si nechal udělat krásný opasek s moravskou pentlí na přezce a na fotkách jen zářil. Kvalitní, originální a vydrží. Mám ho už x let. Rozhodně můžu s čistým svědomím doporučit.”

Jakub Židlík: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělý a hlavně kvalitní pásek, velká spokojenost.. Díky.”

Luděk Švajda: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Dostal jsem jako dárek, krásné a originální zpracování , vždy vzbudí pozornost”

Michaela Švajdová: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Velká spokojenost. Krásné, kvalitní a co kus to originál”

Jiri Hornicek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Nejoriginalnejsi pasky ever”

Anna Jelínková: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Skvělé provedení a kvalita, výborná komunikace a 100% spolehlivost. Oceňuji i možnost jakékoliv personalizované úpravy.
Doporučuju!”

“Krásný pásek s originální sponou, mám už rok a skvěle drží”

Czech design by ❤️ and Nature – Ruční výroba od návrhu až k realizaci

Zatímco u pásků sázíme na klasiku, co se barevnosti a velikostí týče (u každého opasku je možné zvolit si černou, hnědou, nebo bílou krémovou barvu pásku), přezky FOP se naopak vyznačují originálním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Každá opasková spona je ručně vyrobena a opracována do finálního tvaru. Když mluvíme o ruční výrobě, máme tím na mysli ruční zpracování v pravém slova smyslu – od návrhu jednotlivých sérií, výroby forem na odlévání betonu, míchaní pryskyřicových odstínů, až po broušení a lakování finálních tvarů opaskových přezek. Při výrobě tudíž není použita 3D tiskárna, ani CNC frézka ale vše je výsledkem poctivé ruční práce. Tvořivý aspekt je tak přítomen jak při nestandarním využití materiálů (přírodní dřevo, beton, pryskyřice), tak i u výsledního designu koženého opasku zdobeného originální FOP sponou

Právě záliba v práci s různými materiály přerostla v nápad vyrábět opasky nejenom pro potěšení a pro nejbližší okruh známých. V eshopu FOP belts se tak zhmotnila koncepce “Czech design by heart and Nature”. Od prvotní série NATURE, která kombinuje přírodní dřevo (javor, dub, buk, olše, ořech, smrk) a pryskyřici různých barev a odstínů se tak postupně odvíjejí následující série opaskových spon. Nyní FOP belts nabízí dřevěné opaskové přezky (série NATURE a DOUBLE), které mají univerzální využití -neurazí streetwear a oživí jakýkoliv outfit. Elegantnější kusy z betonu odlité do ručně vyráběných forem jsou pak zastoupeny v sériích GEOMETRY, HOLE, POINT či GEO. Pokud umíte ocenit kvalitní design a řemeslné zpracování, pak je FOP belts – Czech design shop s opasky tou správnou volbou pro Váš šatník. Potěšte sebe nebo obdarujte někoho blízkého originálním koženým opaskem.

Streetwear outfit i fashion oblečení

Především opasky ze sérií NATURE, DOUBLE či SCAR najdou své uplatnění jako originální alternativa k tradičním streetwear či skate značkám. Český design a poctivá řemeslná práce zaručí, že budete nosit opasek jako nikdo jiný. Opasky FOP belts jsou univerzálním módním doplňkem, ktorý lze k oblečení kombinovat dle libosti. Pravdou ale je, že většina majitelů FOP přezek se nebojí odvážnějších barevných kombinací a outfitů. Například série NATURE je specifická barevností pryskyřice ve variacích přírodního dřeva, což potěší každého, kdo vyhledává barevnost a nevšední styl a hodlá oživit svůj streetwear outfit. Ne tak výrazné, no o nic méně zajímavé jsou pak série DOUBLE či SCAR, které se vyznačují originálním využitím betonu a přírodního dřeva.